Kirmasti Gençlik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kirmasti Gençlik

Mustafakemalpaşa Spor Taraftar Grubu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ISPARTA SPOR

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

Lakap : Fenomen

ISPARTA SPOR - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 27, 2009 11:57 pm

"Futbolcularımızın sonuna kadar arkasındayım"
Ispartaspor Kulüp Başkanı Mehmet Ali Çelik, Torbalı ve Yeni Nazilli maçında futbolcularının ellerinden geleni yaptığını ifade ederken, "Bizim için büyük-küçük takım fark etmez. Menemen'i evinde devireceğiz" dedi..

Ispartaspor Kulüp Başkanı Mehmet Ali Çelik, genç futbolcularına övgüler yağdırdı. Torbalı ve Yeni Nazilli maçlarında oyuncularının ellerinden geleni yaptığını belirten Başkan Çelik, cumartesi günü oynanacak Menemen maçının çok önemli olduğunu ifade etti. Kendileri için büyük-küçük takımın fark etmeyeceğini ve Menemen’i yenmek için sahaya çıkacaklarını belirten Çelik, “Bu mücadelenin hakkını sonunda alacağız. Her hafta biraz daha iyi oluyoruz. Oyuncularımız ellerinden geleni yapıyor” dedi.

‘Bu futbolculara sahip çıkılmalı’ diyen Çelik, “Hepsi iyi niyetli. Onlarda gördüğüm hırs ve beni gelecek için umutlandırıyor. Futbolcularımın sonuna kadar arkasındayım” diye konuştu.
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 02, 2009 10:14 am

ISPARTASPOR - BANDIRMASPOR
Bandırmaspor, ligde ilk sırayı hedefleyen Ispartaspor karşısına galibiyet parolası ile gidiyor. Sahasında oynadığı Nazilli Bld. karşılaşması sonrası Teknik Direktör değişikliğine giderek Mehmet Birinci’nin yerine İsmail Ertekin’i getiren Bandırmaspor, Ispartaspor maçı için gittiği Antalya kampından Isparta’ya 3 puan için gidiyor.

Bandırmaspor’da bu maç öncesi Sakatlığı devam eden Abdullah ve Tanju’nun oynamasının zor olduğu bildirilirken, Nazilli Bld. maçında gördüğü sarı kart iler cezalı duruma düşen Mert’te Ispartaspor karşılaşmasında forma giyemeyecekler.

Ispartaspor’da bu karşılaşmayı çıkış maçı olarak görüyor. Geçen hafta kaybettikleri Menemen Bld. maçı sonrası yara aldıkları zirve yolunda, Menemen Bld.spor’u dün Aydınspor ile berabere kalması ile yeniden iddialı bir duruma geçmek ve umutlarını sürdürmek için kazanmak zorundalar. Ama Bandırmaspor’umuzun düşme korkusunu iyiden iyiye hissetmeye başlaması ile birlikte Ispartaspor karşılaşması daha da önem taşımaya başladı. Bandırmaspor, bu maçı kazandığı taktirde hem alt sıradaki rakipleri ile girdiği mücadelede bir adım öne geçecek hem de Aydınspor’u puan olarak yakalayıp Aydınspor’un üzerine çıkacak ve gelecek hafta sahasında final niteliği taşıyacak maç olan M.Kemalpaşa maçına moralli hazırlanacak.

Yeni Teknik Direktörü İsmail ERTEKİN nezaretindeki Bandırmaspor’umuza Ispartaspor karşısında başarılar dileriz.
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 02, 2009 11:39 am

ISPARTASPOR Kulübünün, 22.03.2009 tarihinde oynanan ISPARTASPOR - NAZİLLİ BLD. SPOR 3. Lig 2. grup futbol müsabakasında, takım halinde sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle takdiren 1.400.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ISPARTASPOR Kulübü sporcusu ESER BERKİL'in, rakip takım oyuncusuna yönelik kural dışı hareketi nedeniyle takdiren 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına ,karar verilmiştir.
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptyCuma Nis. 03, 2009 7:10 pm

Subaşı takımı terk etti!
Ispartaspor'un Kaleci Antrenörü Abdülkadir Subaşı'nın parasını alamadığı gerekçesiyle memleketine geri dönmesi tepkilere neden oldu..

TFF 3. Lig 2. Klasman’da üst sıralarda yer alma mücadelesi veren Ispartaspor’da kaleci Antrenörü Abdülkadir Subaşı’nın takımı terk ettiği belirtildi. Parasını alamadığı gerekçesiyle memleketi Ankara’ya dönen Subaşı’nın bu tavrı tepkiyle karşılandı.

Yönetim, eski Teknik Sorumlu Murat Gürkan Zora ve yardımcısı Gürkan Ferhatoğlu ile yollarını ayırırken, Kaleci Antrenörü Abdülkadir Subaşı ile devam kararı almıştı. Subaşı’nın bu tavrı karşısında şok yaşayan pembe-yeşilliler, çalışmalarını kaleci antrenörsüz sürdürüyor.

Subaşı, “Böyle yetenekli kalecilerle çalıştığım için mutluyum” diyerek hiçbir sıkıntısının olmadığını ifade etmişti. Subaşı’nın Zora’dan sonra takımı da yarı yolda bırakması kafalarda soru işaretleri oluşturdu.

Kümede kalma savaşı veren Bandırma maçı öncesinde file bekçileri altyapının kaleci antrenörü Semih Görgün’ün bugünden itibaren çalıştıracağı belirtildi.
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptyPtsi Nis. 06, 2009 5:41 am

ISPARTASPOR: 1 - BANDIRMASPOR: 0

Ispartaspor kendi saha ve seyircisi önünde Bandırmaspor'u İbrahim Kumcu'nun golüyle 1-0 geçmeyi başardı. Ligdeki durumunu da şimdilik sağlama bağlayan yeşil pembeli ekibin bundan sonraki maçlarda yükselmeye geçmesi bekleniyor

Ispartaspor ikinci lige çıkma mücadelesinde geçtiğimiz pazar günü saat 14.30'da kendi saha ve seyircisi önünde Bandırmaspor ile karsı karsıya geldi. Geçtiğimiz haftalarda deplasmanda Menemenspor ile yaptığı karşılaşmadan Ispartaspor 3-0’lık üstünlükle önde iken 5-3 lük yenilgi ile karşılaşmadan şok bir yenilgiyle ayrılmıştı. Ispartaspor Teknik Direktörü Hakan Şimşek karşılaşma öncesinde Menemen yenilgisini Bandırma önünde oynayacakları mutlak galibiyetle çıkacaklarını belirtti.

Hakemler : Niyazı İzgören, Halil Çağlayan, Mithat Levent, Burak Demir

Ispartaspor : Şükrü, Cüneyt, Ergün, Orhan(dk. 45 Serdar), Şevki, Ahmet(Gökhan dk 55), Barış, Hasan( Dk. 80 Samet), Emre, Serkan, İbrahim

Bandırmaspor : Ufuk, Ünal,Feyzullah, Abdülkadir, İnan, Bülent ( nazım) , Mustafa, Ali, Halil, Ziya,Ünal (Dk. 75 Ali)

Sarı Kart : Şevki (dk.52), Halil (Dk.55) Şükrü (Dk. 65), Hasan (Dk. 70), İbrahim (Dk. 75),(Samet dk. 84)

Maçtan Dakikalar

Maç Bandırmaspor'un başlama vuruşu ile başladı.

İlk yarıda vasat bir futbol sergileyen iki takım açısından önemli bir atak meydana gelmedi.

İkinci yarıya Ispartaspor başladı.

Dk. 57 Ispartaspor İbrahim ile Bandırmaspor'un ceza sahasına kadar girdi. Solda Barış’ın koştuğunu gören İbrahim yerden Barış’ın önüne topu attı.

Barış soldan ceza sahasına girdi. Kaleci ile karsı karşıya kalan Barış yerden kalecinin üzerine vurdu. Kaleci Ufuk son anda topu uzaklaştırmayı başardı.

Dk. 58 Bandırmaspor Ispartaspor'un kontra atağından sonra boşlukları değerlendiremeye çalıştı. Ali Serin Ispartaspor ceza sahasına kadar girdi. Kaleci ile karşı karşıya kalan Ali topa sert vurdu. Kaleci Şükrü son anda soldan topu kornere çelmeyi başardı.

Dk. 67 Ispartaspor Ceza sahası dışından kaleyi net gören bir yerden serbest vuruş kullandı. Barış’ın kullandığı serbest vuruşta top az farkla soldan auta çıktı.

Dk.71 Bandırmaspor’un sağ taraftan Halil'in ortasında Ispartaspor'un defansı açık verdi. Ergün topu es geçti. Ünal topa kafa ile vurdu top auta çıktı. Bandırmaspor mutlak gol pozisyonunu değerlendiremedi.

Dk.75 Bandırmaspor'un defanstaki hatasını İbrahim iyi değerlendirerek ceza sahasına kadar girdi. 3 kişiyi geçerek golü bulan İbrahim takımını 1-0 öne geçirdi.

Maçta başka önemli pozisyon olmazken, Kaleci Şükrü kurtarışlarıyla İbrahim Kumcu da atığı golle takımlarına 3 puanı kazandırmış oldular.

Vali Ali Haydar Öner, Emniyet Müdürü Kemal Seyhan, Ispartaspor’un efsane Başkanı Atakan Yazgan, Ispartaspor Kulüp Başkanı Mehmet Ali Çelik maçı birlikte izledi.
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 2:25 pm

Şimşek: Aydınspor'u yenerek rahatlayacağız

Ispartaspor ise, Aydınspor'u yenerek galibiyet serisi yakalamak istiyor.
Ispartaspor ise, Aydınspor’u yenerek galibiyet serisi yakalamak istiyor. Ispartaspor Teknik Sorumlusu Hakan Şimşek, yarınki Aydınspor maçını kazanmaktan başka bir şey düşünmediklerini söyledi. Bandırma maçını Aydın karşılaşmasıyla taçlandıracaklarını belirten Şimşek, “Hafta başından bu yana müsabakaya çok iyi hazırlandık. Her geçen hafta daha iyi oluyoruz. Aydın’da güçlü bir ekip. İşimiz zor olacak ama kazanıp rahatlayacağız” dedi.

Ispartaspor’un yarınki maçında sarı kart cezalısı Şevki Kapılı ve sakatlığı süren savunma oyuncusu Serkan Özdemir kadrodaki yerlerini alamayacak. Ispartaspor’un Aydınspor karşısına kalede Şükrü, savunmada Erhan, Ergün, Orhan ve Cüneyt orta alanda Serkan Çevik, Barış, Serdar Üçek ile Ender (Gökhan) ileri ikilide İbrahim Kumcu ve Emre 11’i ile çıkması bekleniyor.
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 10:31 am

Puan kaybına tahammül yok

Ispartaspor, Mustafa Kemal Paşaspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Mustafa Kemal Paşaspor karşısında puan kaybına bu kez tahammül yok

Ispartaspor dün öğleden sonra yaptığı antrenmanla kontra atak ve kondisyon ağırlıklı çalıştı. Çift kale maç yaptıran Hakan Şimşek, öğrencilerine disiplini elden bırakmamalarını istedi.
Geçen hafta Aydınspor karşısında 1-0 yenilen yeşil pembeli ekip, Mustafa Kemal Paşaspor karşısında puan kaybetmeyecek.
Ispartaspor Teknik Direktörü Hakan Şimşek, ligde her takımın bir birine çelme takabileceğini söyleyerek, her maçı liderlik maçı olarak görüp sahaya çıkacaklarını söyledi.
Hedeflerinin önümüzdeki Mustafa Kemal Paşaspor maçında puan kaybetmemek olduğunu söyleyen Hakan Şimşek, yapacakları maçı kazanmak için sahada olacaklarını ve savaşacaklarını ifade etti.
‘HER ŞEYDEN ÖNCE DİSİPLİN’
Takımda istediği disiplini oluşturduğunu belirten Hakan Şimşek, ‘Disiplin’in olmadığı yerde başarı sağlanamaz. Bizim parolamız disiplin. Mustafa Kemal Paşaspor maçı için takımımız çok iyi çalışıyor. Deplasmanda bu maçı kazanacağımıza inanıyorum.” dedi.
Şimşek, “Futbolcularımızın Mustafa Kemal Paşaspor karşılaşmasında iyi bir mücadele örneği göstererek üç puanı alacaklarına inanıyoruz” açıklamasında bulundu.
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 23, 2009 11:52 am

Balıkesir hazırlıkları başladı

Türkiye Futbol Federasyonu 3 Lig 2. Klasman grubundaki temsilcimiz Ispartaspor, Mustafa Kemal Paşa galibiyeti ile moral buldu. Aldığı galibiyetle ligde 2. sıraya yükselen yeşil pembeliler Balıkesir maçı hazırlıklarına dün başladı

Kendi saha ve seyircisi önünde Aydınspor’a mağlup olan Ispartaspor, deplasmanda Mustafa Kemal Paşa’yı 2-0 yenerek kendine geldi.
HEPSİ ASLAN
Mustafa Kemal Paşaspor karşısında varını yoğunu ortaya koyan yeşil pembeli futbolculara Teknik Direktör Hakan Şimşek’ten övgüler yağdı. Ispartaspor Teknik Direktörü Hakan Şimşek, “Futbolcularım 90 dakika boyunca savaştı. Takım olarak muhteşemdik. Futbolcular uyguladığımız bütün hazırlık taktiklerini yaptılar. Futbolcularımla gurur duydum. Hepsi benim için birer aslan” dedi.
‘BAŞKA IspartaSPOR YOK’
Balıkesir maçı için taraftara çağrıda bulunan Teknik Direktör Hakan Şimşek, “Deplasmana gittiğimiz her maçta, rakip takımın tribünleri dolu oluyor. Bizin neden olmasın. Isparta’da yaşayan herkesin Ispartaspor’a sahip çıkma gibi bir zorunluluğu olmalı. Bütün taraftarımızı ve halkımızı desteğe davet ediyorum. Bizlere sahip çıkın. Desteğinizi sahada görmek istiyoruz. Başka Ispartaspor yok” açıklamasında bulundu.
PÜR NEŞE BALIKESİR HAZIRLIKLARI
Futbolcular Mustafa Kemal Paşaspor maçının ardından bir günlük izin kullandıktan sonra dün Balıkesir maçı hazırlıklarına başladı. Antrenmanda pür neşe görünen futbolcuların hırsları gözden kaçmadı.
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptyPtsi Nis. 27, 2009 10:37 am

Ispartaspor 1 - Balıkesirspor 2
Ispartaspor, rakibi Balıkesirspor karşısında maçın 69. Dakikasında penaltıdan bulduğu golle 1-0 öne geçti. Konuk ekip Balıkesirspor, geriye düştüğü karşılaşmada maçı bırakmayarak rakibinin üzerine gitmeye başladı. Önce 85. Dakikada beraberliği yakalayan Balkes maçın 90+3 dakikasında bulduğu golle maçtan 2-1 galip ayrıldı ve puanını 41′e yükselterek ligde 2. Sıraya yükseldi.
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 03, 2009 1:18 am

Sporcular Nefes Aldı
Ispartasporlu futbolcuların Vali Ali Haydar Öner'e yaptıkları ziyaretin ardından 1 gün sonra kulübe 10 bin TL para yardımı yapıldı.
Ispartasporlu futbolcuların Vali Ali Haydar Öner'e yaptıkları ziyaretin ardından 1 gün sonra kulübe 10 bin TL para yardımı yapıldı.

Son günlerde maddi sıkıntılarla boğuşan Ispartasporlu futbolcular kendilerine verilen 10 bin TL yardım ile rahat bir nefes aldı. Yardımı Ispartaspor Teknik sorumlusu Hakan Şimşek'e Vali Ali Haydar Öner teslim etti.

Maddi sıkıntılar nedeniyle zor günler geçiren Ispartasporlu futbolcular, son çare olarak yaşanan durumu Vali Ali Haydar Öner'le paylaştı. Geçtiğimiz Perşembe günü arkadaşlarının yaşadıkları sıkıntıları Vali Öner'I makamında ziyaret ederek anlatan Ergin Duru, bu nedenle maçlara motive olmakta zorluk çektiklerini ifade etmişti.

Futbolcuların içinde bulundukları duruma kayıtsız kalmayan Vali Ali Haydar Öner Ispartaspor yönetimi ve sporcularını makamında ağırladı. ITSO tarafından verilen ve futbolculara rahat bir nefes aldıracak olan maddi yardımı elleriyle teslim eden Vali Öner, "elimizden gelen desteği vereceğiz" dedi.

Öner, "sıkıntılara rağmen bu güne kadar gelmişsiniz. Sizleri tebrik ediyorum. Biz elimizden gelen desteği vereceğiz. Siz topunuzu oynayın. Ben söz verdiğim zaman tutarım. ITSO tarafından verilen 10 bin TL'lik yardımı teslim ediyorum. İşbirliğini, centilmenliği ve dayanışmayı hiç yitirmeyin. Kendinizi önünüzdeki maçta strese sokmayın. Kazanma arzunuzu yitirmeyin ama panik de yapmayın. Hepinize başarılar diliyorum" diye konuştu.

Ispartaspor Teknik sorumlusu Hakan Şimşek ise konuşmasında "geldiğimiz günden bu yana sıkıntılar çekiyoruz. Ama çocuklarımız ve yöneticiler hiçbir zaman olayı büyütüp farklı boyutlara taşımadılar.

Ayrılmak istiyorum diyen olmadı. Sadece sizi ziyaret edip ağzınızdan duymak zihinsel ve beyinsel olarak rahatlatacağını düşünüyorum" dedi.
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptyCuma Mayıs 08, 2009 11:11 pm

Ispartaspor bizim

Değerli okuyucular, bu köşe yazısını yazmakta ki amacım, ilimizde yayın yapan Haber 32 adlı internet sitesinde, Ispartaspor, haberine yapılan bir yorum, yorumda; “Sayın Ispartalılar ben dışardan memur vatandaşım, ama bakıyorum sizler laftan başka bir şey üretmeyen hazırcı ancak dedikodu üreten insanlarsınız.

Okuyorum da Ispartaspor için ne yapalım ne yapmalıyız nasıl destek oluruz demek yerine hepiniz birer teknik adamsınız maşallah hadi yazı yazmak yerine para bulun kampanya yapın elinizi taşın altına sokun” deniliyor.

İşte durum bu, bu yazı bir Ispartalı olarak, bir Ispartaspor taraftarı olarak beni üzdü. Bende bu köşe yazısını yazmaya karar verdim. Belki de sesimizi birilerine duyururuz.

Son haftalara giriyoruz. Bu hafta deplasmana Nazilli"ye gidiyoruz. Orada alacağım üç puan bizim için altın değerinde. Bu takımın yeri aslında 3. lig bile değil ama bulunduğumuz şartlar itibari ile 3. ligdeyiz.
Değerli okuyucular, şehrimizin futbolda ki tek profesyonel takımı Ispartaspor, artık bir çıkmazın içine girdi.

Sezon başından bu yana çeşitli teknik heyetle çalışıldı. Belki de bu sezon 3. ligden düşebilir. Gelin hep beraber olalım bu takımı düşürmeyelim. Yorum da yazıldığı gibi birlik ve beraberlik içerisinde olalım, kampanyalar başlatalım.

Belki maddi olarak destekte bulunamayız ama evlerimizin balkonlarına, dükkanlarımızın camlarına, Ispartaspor bayrağı ve kaşkolu takalım.
Sayın Valim ve Belediye Başkanım;
Isparta"ya yeni tayin olmasına rağmen, Ispartaspor"a ve spor"a verdiği destek ile 7"den 70"e herkesin sevgisini ve saygısını kazanan Sayın Valimiz, Ali Haydar Öner, geçtiğimiz hafta, babacanlığını ve devlet büyüklüğünü göstererek, ITSO aracılığı ile takıma 10 bin TL"lik maddi destekte bulundu.

Yine, Isparta ****** Stadyumunu denetleyerek eksiklikleri tespit etti ve gereğinin yapılması talimatını verdi. Eminim ki, takımımıza maddi ve manevi desteği de sürecek. Sayın Valimizin de zaten sporcu bir kimliği var. Ben şahsım ve Ispartaspor taraftarı olarak Sayın Vali"me katkılarından ötürü teşekkür ediyorum.

Isparta"da 1999 ve 2004 yılları arasında Belediye Başkanıyken, destek veren ve takımda emeği olan Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Günaydın"ın bu dönemde de desteğinin süreceğine inanıyorum. Belki bazılarımız diyebilir, Başkan seçileli, 1 ayı geçti ancak, halen daha destek göremedik diye, ama düşünüldüğü gibi değil, başkanımız ilk olarak stadyumun düzenlemesi ile başladı.

Zaten bir anda olması da kolay değil. Belediye"nin içinde ki pürüzlerle uğraşılıyor. Ama taraftar olarak diyorum ki; İş, işten geçmeden bu takıma yapılması gereken ne ise o yapılsın. İşten geçtikten sonra, takım 3. ligden düştükten sonra bir şey yapmanın hiçbir anlamı yok.

Değerli Okuyucular sözlerimi, Sayın Başbakanımızın dediği gibi, “Gölgelerin üstümüze geldiği en sıkışık, en zor zamanlarda güneşin doğuşuna binlerce kez şahit olduk.” Sözleri ile bitiriyorum ve hepinize saygılarımı sunuyorum.

BU TAKIM BİZİM
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 09, 2009 3:01 pm

Ispartaspor Nazilli Yolcusu
Türkiye Futbol Federasyonu 3.lig 2. klasman gurubunda ölüm kalım maçlarından birine çıkacak olan yeşil pembeli ekip,
09 Mayıs 2009 Cumartesi Türkiye Futbol Federasyonu 3.lig 2. klasman gurubunda ölüm kalım maçlarından birine çıkacak olan yeşil pembeli ekip, yarın deplasmanda Nazillispor'la karşı karşıya gelecek.

Ispartaspor Teknik Direktör Hakan Şimşek, ligin bitimine üç hafta kala iki deplasman maçına çıkacaklarını, sahasında ise Menemenspor ile oynayacaklarını ifade etti.

Nazilli deplasmanın önemini çok iyi bildiğini söyleyen Hakan Şimşek, "bu maçı almak için gidiyoruz" dedi.

Ispartaspor, virajın en zor yerinde hafta sonu deplasmanda oynayacağı Nazillispor maçının hazırlıklarını sürdürüyor
Ispartaspor üst süte iki hafta aldığı mağlubiyetlerde kümede kalma mücadelesini zora soktu.

Nazillispor deplasmanından alınacak 1 veya 3 puanın çok önemli olduğu belirtilirken, rakiplerinde puan kaybetmesi bekleniyor.

Teknik Direktör Hakan Şimşek; "Bu üç maçtan en bir maçı, sahamızda oynayacağımız. Nazilli maçını mutlaka kazanmamız gerekiyor, ama öncelikle Nazillispor maçından da puan ve puanlarla dönersek menemen maçına daha moralli çıkmış oluruz" şeklinde görüş belirtti.

Yeşil pembeli ekibin Teknik Direktörü Hakan Şimşek, "Takımımız, kümede kalacaktır. Ispartalı sporseverler bundan emin olabilirler.

Geçtiğimiz hafta talihsizlik sonucu Torbalıspor'a 3 - 0 yenildik. Dışarıda 2 içeri 1 maçımız var. bu maçları en iyi şekilde değerlendirerek, kümede kalmayı başaracağız.

Oyuncularımıza güveniyorum. Ispartaspor, 3. ligde kalacaktır" açıklamasında bulundu.

ISPARTASPOR ve RAKİPLERİNİN KALAN MAÇLARI

ISPARTASPOR ( 39)
NAZİLLİSPOR-ISPARTASPOR
ISPARTASPOR-MENEMENSPOR
BANDIRMASPOR-ISPARTASPOR

BANDIRMASPOR (38)
BANDIRMASPOR-BALIKESİRSPOR
NAZİLLİSPOR-BANDIRMASPOR
BANDIRMASPOR-ISPARTASPOR

TORBALISPOR(38)
TORBALISPOR-MENEMENSPOR
AYDINSPOR-TORBALISPOR
TORBALISPOR-BALIKESİRSPOR

AYDINSPOR (36)
M.KEMALPAŞASPOR- AYDINSPOR
AYDINSPOR-TORBALISPOR
MENEMENSPOR-AYDINSPOR

M.KEMALPAŞA (33)
M.KEMALPAŞA-AYDINSPOR
BALIKESİRSPOR-M.KEMALPAŞA
M.KEMALPAŞA-NAZİLLİSPOR
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 10, 2009 9:49 pm

KALBİ HEYECANA DAYANMADI
Ispartaspor kaleci Antrenörü Semih Gülgün hayatını kaybetti.

Nazilli Belediyespor ile Ispartaspor arasında bugün Nazilli Şehir Stadyumunda oynanan karşılaşmada üzücü bir olay yaşandı. Ispartaspor Kaleci antrenörü Semih Gülgün karşılaşma esnasında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Karşılaşmanın 44. Dakikasında Nazilli Belediyespor’un Baha ile bulduğu golden sonra heyecanlanarak aniden fenalaşan Kaleci Antrenörü Semih Gülgün’ün kalp krizi geçirdiği anlaşıldı. Hemen Nazilli Devlet Hastanesine kaldırılan Gülgün burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Karşılaşma sonrasında Semih Gülgün’ün hayatını kaybettiği haberinin öğrenen Ispartasporlu futbolcular ve teknik heyet büyük üzüntü yaşadılar.
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 10, 2009 9:49 pm

Ispartaspor yasta..
TFF 3. Lig 2. Grup'ta Nazilli Belediyespor-Ispartaspor karşılaşmasını izlerken kalp krizi geçiren Ispartaspor Kaleci Antrenörü Semih Görgün (49), kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Semih Görgün, Nazilli Şehir Stadı'ndaki maçın ikinci yarısının başında fenalaşarak yere düştü.

Görgün, saha içindeki 112 Acil servis ambulans görevlileri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından Nazilli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Görgün, hastanede yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.
Görgün'ün kulüp müdürü akredite kartıyla sahaya çıktığı da öğrenildi
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 1:50 pm

11-Mayıs-2009 Pazartesi

Antrenörün kalbi strese dayanamadı

3. Lig 2. Klasman Grubu'nda kümede kalma mücadelesi veren Ispartaspor'un kaleci antrenörü Yasin Çetinkaya (61), Nazilli Belediyespor maçının oynandığı sırada kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Maçın 40. dakikasında Ispartaspor'un İbrahim'in penaltı golüyle öne geçmesiyle birlikte teknik heyet ve futbolcularla birlikte yedek kulübesinde oturan Çetinkaya büyük sevinç yaşadı. Üstünlük golün üzerinden henüz 2 dakika bile geçmemişken Nazilli'den Baha'nın golünden sonra Çetinkaya yere yığıldı. Acilen hastaneye kaldırılan Çetinkaya, doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Çetinkaya'nın ölüm haberi, maç sonuna kadar futbolculardan gizlenirken, maçın bitiş düdüğü ile birlikte kötü haberi alan futbolcular ve teknik heyet şoka girdi, gözyaşlarına hakim olamadı
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 6:31 pm

Görgün son yolculuğuna uğurlandı..
Ispartaspor'un, Nazilli Belediyespor ile yaptığı karşılaşma sırasında takımının yediği golün ardından kalp krizi geçirerek, hayatını kaybeden kaleci antrenörü Semih Görgün, toprağa verildi..

Uzun yıllar Isparta Amatör Küme takımlarında kalecilik yapan ve spor hayatını Ispartaspor'da kaleci antrenörü olarak sürdüren Görgün için Ispartaspor Kulüp binası ve çalıştığı Türk Telekom binası önünde iki ayrı tören düzenlendi.

Her iki törene Görgün'ün ailesi, futbolcular, spor camiası ve Türk Telekom çalışanları katıldı.

Görgün'ün tabutuna Türk bayrağı ile Ispartaspor ve Türk Telekom flamaları sarıldı. Törenlerden sonra Mimar Sinan Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından, Görgün'ün cenazesi Asri Mezarlığa defnedildi.

Nazilli'de oynanan Nazilli Belediyespor-Ispartaspor karşılaşmasının 40'ıncı dakikasında Yeşil-Pembeli ekibin attığı golle sevinç yaşayan, ancak 2 dakika sonra yenilen golle strese giren Semih Görgün, kalp krizi geçirmiş, kaldırıldığı Nazilli Devlet Hastanesi'nde ise hayatını kaybetmişti.
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 9:29 pm

Maçta Kalp Krizi
Ispartaspor’da Fahri olarak görev yapan Kaleci Antrenörü Semih Gürgün sahada yaşamını yitirdi.
11 Mayıs 2009 Pazartesi
Ispartaspor"da Yas.
Ispartaspor"da Fahri olarak görev yapan Kaleci Antrenörü Semih Gürgün maç esnasında aşırı heyecana dayanamayarak kalp krizi geçirdi ve yaşamını yitirdi.

Bugün Nazilli"de oynanan Nazilli Belediye spor-Ispartaspor karşılaşmasının devre arasında kalp krizi geçiren Ispartaspor Kaleci Antrenörü Semih Görgün (48) yaşamını yitirdi. TFF 3. Lig 2. Klasman Gurubu"nda mücadele eden Nazilli Belediyespor ve Ispartaspor bugün saat 15.30"da Nazilli Şehir Stadyumu"nda karşı-karşıya geldiler.

Her iki takım içinde oldukça kritik karşılamanın 41. dakikasında Ispartaspor İbrahim Kumcu"nun attığı penaltı golüyle 1-0 öne geçti. Nazilli Belediyespor bu gole 43. dakikada Baha ile karşılık verdi ve karşılaşmanın ilk yarısı 1-1 sona erdi. Her iki takım oyuncuları soyunma odasına giderlerken, karşılaşmanın tansiyonuna dayanamayan Semih Görgün yanında bulunan sporcuların bakışları arasında yere yığıldı.

Semih Görgün'e ilk müdahale Nazilli Şehir Stanyumu"nda bulunan 112 Acil Servis Ambulansı personeli tarafından yapıldı. Kalp krizi geçirdiği anlaşılan Semih Görgün, beklemeden Nazilli Devlet Hastanesi"ne kaldırıldı. Semih Görgün tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Semih Görgün"ün öldüğü haberini maçın bitiminde öğrenen Ispartaspor"lu futbolcu ve teknik heyet büyük üzüntü yaşadı.

Soyunma odasına gitmekte zorlanan futbolculara Nazilli Belediyespor"lu taraftarlar "Başınız sağolsun" şeklinde tezahürat yaparak başsağlığı dilediler. Karşılaşma 1-1 sona erdi.

Semih GÖRGÜN"ün cenazesi Pazartesi günü öğle namazı müteakip Mimar Sinan Camiinden kaldırılacak.

Haber32 Olarak kıymetli hocamıza Allahtan rahmet kederli ailesi ve Ispartaspor Camiasına başsağlığı dileriz.
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 9:29 pm

Görgün Son Yolculuğuna Uğurlandı
Ispartaspor'un başarılı kaleci antrenörü 48 yaşındaki Semih Görgün, son yolculuğuna uğurlandı.
11 Mayıs 2009 Pazartesi
Nazilli Belediyespor ile Ispartaspor arasında oynanan maçta geçirdiği kalp krizi sonrası yaşamını yitiren Ispartaspor'un başarılı kaleci antrenörü 48 yaşındaki Semih Görgün, son yolculuğuna uğurlandı.

Nazilli'de dün oynanan Nazilli Belediyespor-Ispartaspor karşılaşmasının devre arasında kalp krizi geçirerek yaşamını yitiren Ispartaspor kaleci antrenörü Semih Görgün'ün cenaze namazına, Isparta Vali Vekili Bekir Kaya, Ispartaspor Kulüp Başkanı Mehmet Ali Çelik, Görgün'ün yakınları, arkadaşları, Telekom çalışanları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Görgün'ün cenazesi, Mimar Sinan Camii'nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazından sonra Isparta Asri Mezarlığı'na defnedildi.

Semih Görgün'ün tabutu üzerine Ispartasyor formasının yanı sıra, Türk Bayrağı ile bir dönem takımını çalıştırdığı Telekom bayrağı da örtüldü.
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptyPerş. Mayıs 14, 2009 3:07 pm

Bu Maçın Telafisi Yok
Ispartaspor, Menemen Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Menemen Belediyespor karşısında puan kaybına bu kez tahammül yok.
14 Mayıs 2009 Perşembe
Ispartaspor, Menemen Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Menemen Belediyespor karşısında puan kaybına bu kez tahammül yok.

Ispartaspor dün öğleden sonra yaptığı antrenmanla kontra atak ve kondisyon ağırlıklı çalıştı. Çift kale maç yaptıran Hakan Şimşek, öğrencilerine disiplini elden bırakmamalarını istedi.

Ispartaspor Teknik Direktörü Hakan Şimşek, Nazilli maçında hayatını kaybeden Semih Görgün'ün görevini fedakarca yaptığını söylerken, "Menemen Belediyespor karşısına Semih Görgün'ün bu fedakarlığını unutmadığımızı hatırlatmak için çıkacağız" dedi.

Menemen Belediyespor mutlaka galibiyetle ayrılmak istediklerini söyleyen Hakan Şimşek, "bunun için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz" dedi.

FUTBOLCULAR HIRS KÜPÜ
Ispartasporlu oyuncular Nazilli maçında hayatını kaybeden Semih Görgün için Menemen Belediyespor'a karşı etkili bir oyun sergilemeyi düşünüyor.

Çalışmalarında hırs küpü oldukları görülen futbolcular, 3 puan parolası doğrultusunda antrenmanlara devam ediyor.
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptyCuma Mayıs 15, 2009 3:00 am

ISPARTASPOR Kulübü sporcusu SOFU ****** hakkında, 10.05.2009 tarihinde oynanan NAZİLLİ BLD. SPOR - ISPARTASPOR 3.Lig 2.grup futbol müsabakasında, sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle isnad olunan eylemin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA,
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptyCuma Mayıs 15, 2009 4:22 am

ISPARTASPOR (40 Puan)(-4 Averaj)
Menemen Bld. (E)
Bandırmaspor (D)
Ligde istikrarsız sonuçlar alan Ispartaspor, ligde düşme korkusunu yaşayan ekipler içersinde bulunuyor. Konum olarak bu hafta sonu gerçekten çok zor bir maça çıkacak. Sahasında Menemen Bld. spor’u ağırlayacak olan Ispartaspor bu maçı kazandığı taktirde ligde kalmayı garantileyecek. Aksi bir sonuç Ispartaspor için ligin son haftasında Bandırmaspor deplasmanında ligde kalma maçı için sahaya çıkacağı anlamını taşıyacaktır. Bandırmaspor’un Nazilli Bld. deplasmanından puansız dönemsi durumunda diğer maçlardan gelecek sonuçlara göre bu maç final maçı niteliği taşıyacak.

Ispartaspor ligde kalma yolunda kendi işini kendisi görmesi için sahasında Menemen Bld. maçını kazanması şart, geçen hafta Nazilli Bld. deplasmanından aldıkları 1 puan Ispartaspor için çok ama çok önem taşıdı. Düşme hattındaki takımlarla olan puan farkını 4’e çıkmasını sağlayan bu 1 puan Ispartaspor’un ligde kalma yolunda çok önem taşıdı. Çünkü Ispartaspor’un 2 hafta içinde oynayacağı her hangi maçtan 3 puan alması ligde kalmasını sağlayacak. Hatta her iki maçta da berabere kalarak 2 puan alması bile Ispartaspor’u ligde bırakacak.
Ligimiz öyle bir konum içeriyor ki, bu hafta sonu oynanacak karşılaşmalarda kimin ligde kalacağı kimin düşeceği belli olmadı. Ispartaspor’un bile liderden 4 puan geride üzerinde 5 takım olmasına rağmen matematiksel olarak liderlik şansının olması grubumuzun garipliğini ortaya koyuyor.

Ispartaspor, Menemen Bld. maçını kazandıktan sonra puanını 43’e çıkartacak ve Balıkesir’in M.Kemalpaşa’ya puan kaybetmesi, Torbalıspor’un Aydın’da puan kaybetmesi, Nazilli Bld.ile Bandırmaspor arasındaki maçın berabere bitmesi ile bir anda kendini liderlik şansı doğmuş olarak bulacak. Ama inanıyorum ki Ispartaspor şu an bunun hesabını yapmıyordur. Tek düşünceleri bu hafta oynayacakları Menemen Bld. maçını kazanıp ligde kalmak. Belki daha sonra bu ince hesaplara girerler. Ama şu an bu düşünce içersinde değiller.

Ispartaspor eğer M.Kemalpaşaspor deplasmanı ve Balıkesirspor deplasmanlarından 3 puanla dönme başarısını gösterememiş olsaydı bugün düşme hattında olup düşmeye en yakın aday takım konumunda olacaklardı. Ama bu iki deplasmandan alınan 6 puan Ispartaspor’un derin bir nefes almasını sağladı. Ama yinede bu hafta Menemen Bld.spor’u yenmek zorunda kalan Ispartaspor için başka çıkış ise bu hafta Aydınspor ile M.Kemalpaşaspor’un puan kaybetmesi olacak.
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptySalı Mayıs 19, 2009 5:52 pm

Başkan'dan Ispartaspor'a Destek
Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, seçim öncesi verdikleri sözü tutacaklarını belirterek Ispartaspor'a önümüzdeki sezon tam destek olacaklarını açıkladı.
19 Mayıs 2009 Salı

Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, seçim öncesi verdikleri sözü tutacaklarını belirterek Ispartaspor'a önümüzdeki sezon tam destek olacaklarını açıkladı.

Ispartaspor'un Isparta'nın takımı olduğunun altını çizen Günaydın, "ne yardan geçeriz, ne de serden" ifadesinde bulundu.

Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Ispartaspor'un amatöre düşme noktasında Pazar günü aldığı galibiyeti sevinçle karşıladığını belirterek bu başarının devam etmesi temennisinde bulundu.

Ispartaspor'un iyi bir şekilde idare edilmesini, alınan paralarının milimetrik hesaplarlar yaparak harcayacak güçlü bir yönetim kadrosuna ihtiyacı olduğunu söyleyen Günaydın, "Valimiz Ali Haydar Öner'e çok teşekkür ediyorum. Geçen ay futbolcularımıza para dağıtılması konusunda kendi bireysel gayretler göstererek bir takım ihtiyaçları giderdi. Valimiz de Ispartaspor konusunda çok hassas. Bizde zor bir dönem atlatıyoruz, fakat ne yardan ne serden vazgeçeceğiz. Valimiz ile birlikte oturup güzel bir yönetim kadronun hazırlanması için görüş alış verişinde bulunacağız. Yeni dönemde inşallah Ispartaspor çok güzel yerlere gelecek ve sıkıntılar yaşanmayacak. Gerçekten Ispartaspor yardım edecek yönetim seçilmesini arzu ediyorum" dedi.

Şehre, galibiyet sevincini yaşatan ve düşme potasından kurtulan Ispartaspor'un emekçilerine teşekkür eden Başkan Günaydın, "Futbolcular, taraftarlar, yöneticiler Pazar günü yüreklerini ortaya koydular. Maça
gidemedim fakat yakından takip ettim. Kendilerini kutluyorum" dedi.
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptyPerş. Mayıs 21, 2009 10:31 pm

ISPARTASPOR Kulübünün, 17.05.2009 tarihinde oynanan ISPARTASPOR - MENEMEN BLD. SPOR 3. Lig 2.grup futbol müsabakasında, mensuplarının ve taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ISPARTASPOR Kulübünün takım halinde sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle takdiren 1.400.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezaların içtimaı suretiyle ISPARTASPOR Kulübünün, neticeten ve takdiren 6.400.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ISPARTASPOR Kulübü sporcusu ŞÜKRÜ FIRTINA'nın, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,
AYDINSPOR1966

AYDINSPOR1966

MesajKonu: Geri: ISPARTA SPOR   ISPARTA SPOR - Sayfa 2 EmptyPerş. Mayıs 28, 2009 8:09 am

Takıma Kimler Talip Olacak
İlimizin tek profesyonel futbol takımı Ispartaspor, Cumartesi Günü olağan genel kurul yapacak.
İlimizin tek profesyonel futbol takımı Ispartaspor, Cumartesi Günü olağan genel kurul yapacak.

Genel Kurul 30.05.2009 Cumartesi Günü Saat:11.00 de Ispartaspor Kulübü Sosyal Tesisleri'nde yapılacak. Mevcut yönetim tekrar talip olurken yeni isim yada listelerin çıkıp çıkmayacağı henüz belli değil.

Çoğunluk Sağlanamadığı Takdirde Olağan Genel Kongre 12.06.2009 Cuma Günü Saat: 20.00 de yine Ispartaspor Kulübü Sosyal Tesisleri' nde yapılacak.

ISPARTA SPOR
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» TORBALI SPOR
» BANDIRMA SPOR
» AYDIN SPOR