Kirmasti Gençlik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kirmasti Gençlik

Mustafakemalpaşa Spor Taraftar Grubu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti

+15
kirmasti--C4
uğur_brs16
SEMİH DİREN
efsane_texas1986
TunAslan
paşalı_BOZKURT
kadir_futbolcu
**ÇAVUŞ**
b9e
İSYAN_18
sinan_akkoyunlu
Admin
Kirmasti_tXs
KiRMaSTi'Lee
SoNholiGan
19 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
KiRMaSTi'Lee

KiRMaSTi'Lee

Lakap : HerqeLe

yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptyCuma Kas. 28, 2008 7:21 pm

arkadaşım gün birlik günü Bu saatten sonra yeni bi gruba hiç gerek yok.zaten bu sezon qittik qidicez gün birlik günüdür zaman birlik zamanıdır.

Hep Beraber Destek Olalım Destek Çıkalım Takıma.Ayrı Gayrı Olmasın..
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 29, 2008 2:30 pm

gruba falan gerek yok zaten kaç kişiyizki grup kurulsun..
http://www.kirmastigenclik.com
**ÇAVUŞ**
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
**ÇAVUŞ**

Lakap : '''CAVUŞ''''

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 02, 2008 3:44 pm

artık canlanma zamanı beyler !!
http://www.feritulker.tr.gg
TunAslan

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 02, 2008 6:38 pm

gelelım arkadaşlar testekleyelım bıseyler çıksın takım bıraz kıpırdandı bızde bunu saglamamız lazım ama sayımız az bunu nasıl çogalta bılırız?
SoNholiGan
Moderatör
Moderatör
SoNholiGan

Lakap : reis

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 02, 2008 7:28 pm

tunaslan kardeşimm hiç farketmez ister grup kurun ister tribunde kirmasti gençlikte kapalıda takılın ama gelinnn..
eğer sizlere istediğiniz kadar yardımcı olurm benim adım ilker..
isimler sahışlar yada kurumlar önemlı değill...tek önemli olan mustafakemalpaşasporumuzdur....

hadi bandırma maçında görelım şu endüstri meslek lisesini..
http://www.teksas.org
TunAslan

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 02, 2008 8:46 pm

bilader ısım tuna aynen herkezın desteklemesı lazım bu ılcenın takımı bu ben ticaret degil sedat karandan da bu lısede fazla gelen yok anca 3 5 kısı onlarda orta mahllede oturuyolar zaten ama onemlı olan herkezın elınden gelenı yapması
**ÇAVUŞ**
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
**ÇAVUŞ**

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 02, 2008 10:28 pm

ben bıle ta bursadan gelıyorum aq .. yazık cok yazık.. pasalılık ruhu bumudur..
yakısmıyor beyler yakısmıyor bızlere bu durum
KiRMaSTi'Lee

KiRMaSTi'Lee

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 03, 2008 8:51 pm

Taraftarı Tribünden Soğuttu Şerefsiz Yönetim.Gidiyorlar artık ama Biraz Geç Kaldık Sanki.Bu Saatten Sonra Toparlayabilirsek İyidir.

Hep Destek Tam Destek.
TunAslan

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 03, 2008 10:20 pm

haklısın İşallah Toparlanabılırız
KiRMaSTi'Lee

KiRMaSTi'Lee

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 06, 2008 5:21 pm

Mecit Kardeşim Doğru Söylüyor.Mümkün Olduğunca Özel Araçlarla Gelmemeye Çalışın.Sizin İyiliğiniz İçin.Maç İçinde Sürtüşme Olursa Dışarda Çok Daha Kötüsü Olabilir.
efsane_texas1986

efsane_texas1986

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 09, 2008 5:23 am

ilker bu işller boyle olmaz babuc isyan kımse dogru soyluyo o kısı aklı orta mah olmazsa burada trıbun dıye bısey olmaz e bıde unıvlıleler geldı ne oldu yanı tandoganın grubp arabalar ayrıldı ıstanbulda ac kalmadık mı karadan dolsamadık mı adamlar her turlu gıder yaptı ne oldu babuc soyle bana ozaman ee ozaman her maca toplayalım para adam kolay ben zaferden alırım ama bu adamların arabası tutulacak ve karnı doyulacak babuc e adamlar ne vercez bız ee bıde ozaman sportex gıbı stand kurun persembe gunu form verın dergı cıkartın atkı satalım boyle ınsan toplayalım olamzm ı olur ama kım ugrasacak bunla soylesene ben 1 ay once kırmastı sıtesıne gırdım ultra aslanın fotolarını gordum bu ne olacak pekı sanada soyledım hatırla beyler bu 3 ve 5 kısının kosmasıyla olmaz hepımız işin ucundan kosarsak anca ustunde kalka bılırız oda zaten bu sene olmaz artık seneye olur bu msj alınca benı ara ben ercan antalyada okuyan tamam bys son bısey cakalık yapan arkadaslar ılk yarı trıbun kalaba ıkıncı yarı kımse yok neden bu boyle sadece bellı grup orda eee _________?????????????????????
SoNholiGan
Moderatör
Moderatör
SoNholiGan

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 10, 2008 7:30 pm

bilader ercan caferden adam getiriyım dıon kardeşim zafere ihtiyaç yok zaten şuan bıle bursa tribunlernde koşan bırsuru k.paşalı var. onlar gelse yeter iş o deil biz bu kirmastıgenclik grubunu herturlu inadına kirmasti diyerek çıktık yola yanımızda olan arkadaşlarımızdan allah razı olsunn ama trıbune şekıl için gelen arkadaslarım polar alan arkadaşalarım o polarları bıraz hakedın bee yazıklar olsun o haketmeyen arkadaslarraa kirmastigençlik grubu çıkarlarına uymuyosan gelme kardeşim poları alıp eğer gelen olmazsada gerı alırız arkadaslar şimdiden sölıyımm...

ercan kardeşim yerı geldı bı sıgarayı paylaştık ama rahat ol aklımızda bışeyler varkı hayata geçirmeye çalışıyoruz fakat bu sene açısından demedım zaten ama eger gelıp destek verceksenız bu faalıyettlerde bulunsanız da mılletın yaptıkları şeylerı takdır etsenız nasıl olur bıde bunu dusunelım ben yada arkadaslarım tek başına bışeyler yapamayız fakat destek olursanız neler yapabıleceğimizi bılıyosunuzz..

ercan senlede görüşücem kardeşim zaten hep ben arıyorum a.q. açıSmile
SEMİH DİREN

SEMİH DİREN

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 14, 2008 9:01 pm

ya yaş küçük ama eneye deplasman lara gelebilirmiyim acaba
SEMİH DİREN

SEMİH DİREN

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 14, 2008 9:01 pm

aslında yaş 12
SEMİH DİREN

SEMİH DİREN

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 14, 2008 9:04 pm

abi yaş 12 seneye deplasmanlara gelebilirmiyim
**ÇAVUŞ**
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
**ÇAVUŞ**

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 15, 2008 6:41 pm

gidersin tabiiii
SoNholiGan
Moderatör
Moderatör
SoNholiGan

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 17, 2008 9:41 pm

rahat ol kardeşim alayına giderizzzz... orayada götürürüm ben seni....
SoNholiGan
Moderatör
Moderatör
SoNholiGan

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 17, 2008 9:43 pm

ercen bey neoldu fısssss giremediniz internete böle 1 kere nete girip onan bunun ustunden prım yapmayı bırakınn mustafakemalpaşasporun olağan üstü kongresi oluyo kımse yokk biz cefa için varızz. alayınızı kapak yaparımmm.... yol alın...
SEMİH DİREN

SEMİH DİREN

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptyPerş. Ara. 18, 2008 10:23 pm

YA KİMSE İSTEMİO PAŞAYI KİMSE KIYMETİNİ BİLMİO BU YÜCE TAKIMA BAŞKANLIĞI
SEMİH DİREN

SEMİH DİREN

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptyPerş. Ara. 18, 2008 10:25 pm

acaba biz mi kurtarcaz bu takımı alt yapı
**ÇAVUŞ**
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
**ÇAVUŞ**

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 22, 2008 3:02 pm

ikinci yarı tayfa oalrak cok guclu olmamız gerekıyro beyler....
herkez gormelı kırmastı genclıği
SEMİH DİREN

SEMİH DİREN

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 23, 2008 8:16 pm

kirmasti geçliğin her maçta 90 dakika susmamalıki rakip tarafatar susmasını bilsin
**ÇAVUŞ**
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
**ÇAVUŞ**

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 23, 2008 8:18 pm

kirmasti12 demiş ki:
kirmasti geçliğin her maçta 90 dakika susmamalıki rakip tarafatar susmasını bilsin
helal olsun akrdesım son noktayı koymussun
SEMİH DİREN

SEMİH DİREN

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 23, 2008 9:12 pm

ya maçlara gelip bağırmak istiyorum ancak dershane var ve en sonunda dershane saatlerini değiştirdim
**ÇAVUŞ**
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
**ÇAVUŞ**

MesajKonu: Geri: yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti   yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 24, 2008 4:49 am

kirmasti12 demiş ki:
ya maçlara gelip bağırmak istiyorum ancak dershane var ve en sonunda dershane saatlerini değiştirdim

genç senın gıbı dusunen 50 kısı olsa bu pasada trubun efsane olurdu....

yepyeni trıbun oluşumu kemik tayfa kirmasti
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Kirmasti Plak