Kirmasti Gençlik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kirmasti Gençlik

Mustafakemalpaşa Spor Taraftar Grubu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

YENİ YÖNETİM HAYIRLI OLSUN ((2009))

2 posters
YazarMesaj
SEMİH DİREN

SEMİH DİREN

YENİ YÖNETİM HAYIRLI OLSUN ((2009)) Empty
MesajKonu: YENİ YÖNETİM HAYIRLI OLSUN ((2009))   YENİ YÖNETİM HAYIRLI OLSUN ((2009)) EmptyPaz Ocak 25, 2009 2:12 pm

PAŞA’da yönetim krizi mutlu sonla bitti. Eken taşın altına elini soktu.

Kayyuma değil Eken'e kaldı

Mustafakemalpaşaspor Kulübü, Şükrü Eken başkanlığında yeni yönetimini oluşturarak rahat bir nefes aldı. Gerçekleşen istifaların ardından Kayyum'a teslim edilmesi dahi gündeme gelen Mustafakemalpaşaspor önceki gün yapılan olağanüstü genel kurulun ardından kulübün eski başkanlarından Şükrü Eken'e emanet edildi.

Onursal Başkan Halim Gürvardar'ı bir süre önce sert sözlerle eleştiren ve Rıdvan Tuğrul yönetimine ateş püsküren Şükrü Eken genel kurulda yaptığı konuşmada geçmişe sünger çekerek kulüp üzerindeki temlik sorununu kaldırdığını belirtti. “Mustafakemalpaşaspor'a hayatımı adadım.” diyen Başkan Eken temlikle ilgili de şu yorumu yaptı;

”Ben hiçbir zaman temlik peşinde koşmadım. Şunu bilmelisiniz ki temlik paralarından cebime beş kuruş girmedi. Bununla ödünç alınan paralar ödendi.”

Daha sonra söz alan eski başkanlardan İsmail Batu ise başkanlık konusunda AKP Milletvekili Koyuncu ile görüştüğünü ve kendisine ilk etapta 20 bin ve ileriki zamanlar için ise 50 bin lira vereceğini söylediğini aktardı.

Batu;”Yeni yönetimin oluşması Mustafakemalpaşaspor için hayırlı olsun. Kulübün meyve ve sebze ihtiyacını ben karşılayacağım.”dedi.

Mustafakemalpaşaspor'un eski başkanlarından Orhan Tezsezen, Muhsin Cengiz ve Rıdvan Tuğrul'un da katıldığı toplantıda Şükrü Eken kırmızı lacivertle kulübün yeni başkanı seçildi. Oluşturulan yönetim listesinde ise şu isimler yer alıyor; Atilla Taşören, Metin Özayaz, Osman Sarı, Ahmet Olguner, Recep Tura, Cengiz Esen, Sancar Usturumcalı, Ramis Şen, Mustafa Ersucu, Ümit Kurşun, Hayris Kumanova, Osman Kutlu, İbrahim Dikici ve Bilal Ayaz.

Denetleme asil listesinde ise; Orhan Tezsezen, Rıdvan Tuğrul ve Ali Kuraloğlu bulunuyor.
**ÇAVUŞ**
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
**ÇAVUŞ**

Lakap : '''CAVUŞ''''

YENİ YÖNETİM HAYIRLI OLSUN ((2009)) Empty
MesajKonu: Geri: YENİ YÖNETİM HAYIRLI OLSUN ((2009))   YENİ YÖNETİM HAYIRLI OLSUN ((2009)) EmptyPtsi Şub. 09, 2009 7:49 pm

SoNholiGan demiş ki:
yakışır mustafa ersucuya o gerçek bi m.kemalpaşasporluu....
http://www.feritulker.tr.gg

YENİ YÖNETİM HAYIRLI OLSUN ((2009))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-