Kirmasti Gençlik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kirmasti Gençlik

Mustafakemalpaşa Spor Taraftar Grubu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

!!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))

+2
efsane reis
**ÇAVUŞ**
6 posters
YazarMesaj
**ÇAVUŞ**
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
**ÇAVUŞ**

Lakap : '''CAVUŞ''''

!!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER)) Empty
MesajKonu: !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))   !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER)) EmptyC.tesi Şub. 14, 2009 2:20 am

TRIBUNUMUZUN EFSANE REİS İNDEN GECMİSTEN GÜNÜMÜZE TRIBUN ANILARI VE BIZ PASA UGRUNA GECESINI GUNDUZUNE KATAN PASA GENCLERINE AKTARACAGI GUZEL ANILAR.....!!!!!
http://www.feritulker.tr.gg
efsane reis

efsane reis

MesajKonu: Geri: !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))   !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER)) EmptyC.tesi Şub. 14, 2009 3:04 am

bi gün sene 98 olması gerekiyo tam olarak hatırlayamıcam 97 -98 sezonu bursa spor beşiktaş maçı var tabi bi deslasmanı seviyoruz ne ana ne baba nede çişli manita sevgisi yokher şey bursa spor için arkadaşlarımız gelicek ama gününü hiç unutmam 14 eylül vede tatlı şenliği yeni kuruluyo hazırlımızı yapmışız sanayiden aldımız silmeler bizi dükkanda kılıç oldu.koca bi ateş yakmışız kavaklı çatırına arkadaşlaRIMIZI BEKLİYOZ VE OTOBÜSLER BAŞLIYO GEÇME GELEN GEÇEN 302 OTOBÜSÜ KORNA KORNALAR HİÇ SUSMUYO TAM KAVAKLI ÇATIRININ KAVAKLI TARAFINDAKİ OZAMAN İNŞAAT HALİNDEKİ İSMİ ŞUAN AKLIMA GELMEYEN MOBİLYA MAĞAZASININ ALTINDAYIZ ARKADAŞLARI SEKTO RECEP SARI SELÇUK RAMAZAN KARABAŞ ERDOĞAN HIZ FATİH ŞEN TURAN SEZER BEN FATİH ÜNER ADEM ŞEN NASIL BEKLİYORUZ KOCA ATEŞ BURSA ATEŞİ TÜRKİYE ISINIYO VE ARKDAŞLARIMIZIN OTOBÜSÜ DURUYO VE BİZ BURSA BURSA OTOBÜSE BİNİYORUZ KILIÇLAR SİGARALAR ŞARAPLAR PAŞALILAR GELDİ OMUZ OMUZA İZMİR ATATÜRKE DEPLASMANA HAİN BEŞİKTAŞLA MAÇA GİDİYORUZ.NE GÜNLERDİ.izmirden içeri girerken daha istanbul otobüsü dek geldi çarşıymış kartalmış.valla inanmassınız ama hepsi birer keklikti başladılar kaçma keklikler kaçıyo tabi timsanın karnı aç bornovada başlayan kovalamaca izmir fuarında ve ****** stadında devam ediyo beşiktaş ve karşıyaka birleşmiş kordon boyunda bile kovaladık
sayi bana optik düştü benim canlı şahidlerim sağ vefat etti allah rahmet eylesin yinede büyümüz toprağı bol olsun rahmetli güzel kaçıyodu bu akşam yarım kalan hikayemi maçı ve ardından savaş alanına dönen izmiri yarın gece anlatacağım
**ÇAVUŞ**
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
**ÇAVUŞ**

MesajKonu: Geri: !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))   !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER)) EmptyC.tesi Şub. 14, 2009 3:28 am

efsane reis demiş ki:
kardeşim şenez erzik federasyon başkanı daha liseye gidiyom
maç var türkiye hollanda
tabiii herkez karaborsa bilet ben stada gireli saatler olmuş
direk çıktım amigo kimdemiş şenez erzik yanında rıza çalımbay var
dedim benim lisenin ünüforması üzerimde
tamam dedi bahıranları al
ben istedimi alıyom istedimi almıyom bi baktım cezaevi tarafında polisle çatışma çuıkmış
yanımdaki polisleri telsiz anonsları susmuyo
oanı HİÇ UNUTMAM
TEKSASLILAR GELDİ POLİSLE ÇATIŞIYO
bian arkamı döndüm stada doğru koştum kapıdan ve imkansız olan yanına yaklaşılması federasyon başkanını gördüm okadar kalabaydı çevresi maçın başlamasına dakkalar vardı

bide karşımızda polisle çatışan bursaya her gittimizde hoşgeldin arkadaşım deyip karnımızı doyuran kafamızı kıran teksaslılar
nasılçıktım hatırlamıyom yanına başkanım dedim dostlarımız geldi
kim dedi teksaslılar çevik kuvvet yakalasa salmaz öyle kalaba
bilet bile 200dolara kadar çıktıydı hiç unutmam
aldedi tamam dedim
ve hiç almazam paşalılar dahil 1000 kişi aldım maça
ama tek üzüldüğüm konu vaER KİRMASTİ GENÇLİKTE AHDE VEFA YOK MUŞ

EFSANE REIS TEN MSN DE ANLATTIGI BIR ANIYI PAYLASTIM. TEK AKINDIGI KONU VEFASIZLIK Question
**ÇAVUŞ**
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
**ÇAVUŞ**

MesajKonu: Geri: !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))   !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER)) EmptyC.tesi Şub. 14, 2009 3:40 am

efsane reis demiş ki:
bazı bazı araklandık tiribünlerde tartaklandık her cefayı çektik ama seni yalnız bırakmadık bırakmadı paşa bırakmadık
KiRMaSTi'Lee

KiRMaSTi'Lee

Lakap : HerqeLe

MesajKonu: Geri: !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))   !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER)) EmptyPtsi Şub. 16, 2009 5:00 pm

Reisle Beraberdik Pazar Günü Sivas Maçında.Dernek Sözünü Verdi Bize.Açıcaz İnsallah.
efsane reis

efsane reis

MesajKonu: Geri: !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))   !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER)) EmptyPtsi Şub. 23, 2009 4:07 pm

dünkü maç harikaydı her şey için oradaki arkadaşlara teşekkür ederim özellikle ilker ve ferite
efsane reis

efsane reis

MesajKonu: Geri: !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))   !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER)) EmptySalı Şub. 24, 2009 11:59 am

günaydın arkadaşlar ıspartaya gelicek arkadaşlar ilkere ulaşsın madem bu yola baş koyduk ne farkeder ısparta antalya maça gelmeyen beşiktaşlıdır dernek içinde uğraşıyoruz yaşasın içimizdeki paşa sevgisi herkezi bekliyorum ıspartaya
efsane reis

efsane reis

MesajKonu: Geri: !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))   !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER)) EmptyPaz Mart 01, 2009 11:11 pm

değerli kardeşlerim.Öncelikle sözüme muhteşem bursa ve paşa taraftarıyla başlıyorum.bizler yüzde yüz 16 olarak üstümüze düşen görevi layıkın la yapıyoruz.hep destek tam destek.bundan sonrada oradaki yerimizi alacağız.yağmur çamur kar,gerçi yaz geldi sayılırda bize daha bahar gelmedi herkez görsün bizi tanısın unutanlar hatırlasın varmısınız torbalı maçına yakalım mı izmiri yunanlı bile yakamamış paşalı yakar valla ben hatıra villa kuranlardanım paşa ve ilker ferit için ordayım sizleride beklerim SAYGI VE SEVGİLERİMLE FATİH ÜNERRRRRRR
KiRMaSTi'Lee

KiRMaSTi'Lee

MesajKonu: Geri: !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))   !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER)) EmptyPtsi Mart 02, 2009 5:20 pm

Eyw Fatih Abi Ferit Kardeşimizi Yolladık Askere Torbalı Deplasmanında Hep Beraber Olacağız İnsallah.
SoNholiGan
Moderatör
Moderatör
SoNholiGan

Lakap : reis

MesajKonu: Geri: !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))   !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER)) EmptySalı Mart 03, 2009 1:33 am

fatıh uner senı asla yanlız bırakmaz bu kardeşin ölumune peşindeyiz...

bu nesıl bomba gıbı gelıyor önde büyük reis fatıh uner heyyttttttt:))
http://www.teksas.org
Yusuf SarI

Yusuf SarI

Lakap : LiSєLi кiямaSтiLiLєя (яєiS)

MesajKonu: Geri: !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))   !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER)) EmptySalı Mart 03, 2009 8:04 pm

efsane reis sen babamızsın senden öğreniceğimiz çok şey var sana söz bi ara tayfayı toplayıp seninle bi masa kurucaz ....
SoNholiGan
Moderatör
Moderatör
SoNholiGan

MesajKonu: Geri: !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))   !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER)) EmptyÇarş. Mart 04, 2009 1:14 am

beyler buyuyk reis tayfanın en önünde ilerliycek torbalı deplasmanında...
kursun1616

MesajKonu: Geri: !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))   !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER)) EmptyPerş. Mart 05, 2009 10:23 pm

reıs fatıh uner sana askerlıgının ılk haftasındakı 2 lıge cıktıgımz yıllı hatırlıyomusun sen askerdın pasamız balkesle oynu tlf baglantımızı herkez nasıl yıkıyo du
kursun1616

MesajKonu: Geri: !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))   !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER)) EmptyPerş. Mart 05, 2009 10:34 pm

bu arada reıs fatıh uner
ben umıt kursun[eksoz]
helle helle gonen macı nasıldı yaaa genclık spor mudurlugunun camlarını ındırmısız stada gırıyoruz macır abıye gonenlı futbolcu sortu ındırıp dalgayı gosterıyo ondan sonrakı saldırı baslyo tabı gercı arkadaslara anlatacak cok mewzu cok mazılerımız war dımı abı bızım geldıgımız ter herzaman belı ooo trbun atesı sewgısı bızde hıc bıtmez beee abı gercı bızı kusturmuslerdı trıbunede neyse artık bırlesme we kenetlenme zamanı abı gormus gecırmıs adamsın sahıp cık bu cocuklara
SoNholiGan
Moderatör
Moderatör
SoNholiGan

MesajKonu: Geri: !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))   !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER)) EmptyCuma Mart 06, 2009 1:39 am

ümit abı senı aramızda görmek çok güzell eskı anılarınızı paylaşın yeı nesılın örnek alacağı çok şeyvar... buarada bursa--kocaelı maçında yıne bıber gazı yedık fatıh abıyle ben çevık kuvvetın arasında kaldık sıkan polısı yakalayamadık yakalasak saldırcaz onlarda bızı öldururdu galıba bızıSmile) zırhlı piçler...
KiRMaSTi'Lee

KiRMaSTi'Lee

MesajKonu: Geri: !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))   !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER)) EmptyCuma Mart 06, 2009 3:58 pm

Ümit Abimizi Torbalı Deplasmanına Bekleriz Smile
**ÇAVUŞ**
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
**ÇAVUŞ**

MesajKonu: Geri: !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))   !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER)) EmptySalı Mart 10, 2009 7:24 pm

REIS ORTAYA UCLU CEKTIR TAYFAYA...

DAVAMIZIN PESINDEN OLUMUNE ASIYORUZ ENGELLERI

PASA TEKSAS....

O SIMDI ASKER TOPCU CAVUSU FERİT /SIVAS
SoNholiGan
Moderatör
Moderatör
SoNholiGan

MesajKonu: Geri: !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))   !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER)) EmptyC.tesi Mart 14, 2009 8:52 pm

ferit benı bı ara kardeşim o5316617950
efsane reis

efsane reis

MesajKonu: Geri: !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))   !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER)) EmptyPerş. Mart 26, 2009 4:25 am

değerli kardeşlerim öncelikle komum balıkkesir maçı bu maçı alıcaz bakın adnan abimizde çıkmış hayırlı olsun sizlere diyeceğim tek kelime varbu maçı almamız gerekiyo kim ne derse desin ben onun için herkeze güveniyorum bazı kardeşlerim bölücü desede onlar beni iiii bilir ben onlarara onlar bana bi yerlerde sahip çıkmışıktır gerçi isimlerini öğrenince dilim tutuldu ama cahil kardeşlerim napçan en sevdiğim en güvendiğim insanlardı herkeze bol şans klavyede yazmış bişey demem ama yüzyüze abi diyolar aferin diyorum helal olsun temel tiribünü paylaşamadın ya sana bravo ilkerlede kimse üğraşma kalkmasın ona göre abilik kardeşlik devam etsin ilkerin kılına zarar gelcek abilik kardeşlik biter bu güne kadar hep abi kardeştik kimbilir kim ne dedi sevildiğini şaşırdın sana sözüm yok şunu iyi bil sen bölücügörmemişin bundan sonra teksastı öncede vardı ben ilker reis için döndüm paşa için vardım ömrü billah yaşasanız böyle tiribün yapamadınız yapamazdınız yapanın elini öpmek lazım ilker reis sağolsun bi şey demiyom demekki kardeşliğiniz yalan mış aferin çocuklar seneye bursa maratonda yer yapıcam bilet lazım olursa ilkeri arayın ulaşır orayıda karıştırırsınız kalsın her zaman her yerde en büyük BURSA SPOR ulan temel başkası olsa şaşırmam kardeşim dedim sen abi bilmemişin sizin 10 yaşından beri yapamadınızı İLKER REİS yaptı nasıl olucak he helal olsun İLKER REİS OOOOOLEEEEEYYYYYY
bu maçı alın baride fonksiyonunuz belli olsun ben her şeyi gömdüm resmi yerde çalışıyom CENABI ALLAH HER KEZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN maçı alın adam dicem bölücü kimmiş görelim okey kimseye kızgın değilim sadece kırgınım senden beklemezdim Very Happy aferin alkış görcem bu hafta ilker reis rahman reis yusuf reis bol şans reislerim görem sizi hertürlü yanınızayım sevgi ve saygılarımla reislerime ATİH ÜNERRRRRRRRRRR
KiRMaSTi'Lee

KiRMaSTi'Lee

MesajKonu: Geri: !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))   !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER)) EmptyPerş. Mart 26, 2009 3:59 pm

Fatih Üner Abi . Aslında Fatih Abi Direk Olarak Tribünü Bölmekle Suçlamadı Bizi.Fatih Abinni Kulağına Bazı Şeyler Gelmiş.Oda Artık Kimden Duyduysa Nerden Duyduysa İnanmışki Söylenenlere Gelip Siteye Yazma Gereği Duymuş.Bölücülük Gibi Bir Amacımız Olmadığını Öğrendi Herkez.Tek Derdimiz Bu Tribünü Eski Şaşalı Dönemlerine Döndürmekti.Bundada Elimizden Geldiğince Başarı Olduğumuza İnanıyorum.
**ÇAVUŞ**
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
**ÇAVUŞ**

MesajKonu: Geri: !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))   !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER)) EmptyC.tesi Mart 28, 2009 2:24 pm

BOLUCU DIYENLER GENBCLERE SAHIP CIKSAYDI OZAMN... BIZ DOGRU YOLDAYIZ BEYLER...
PASA LAYIK OLDUGU TARAFTARA KAVUSMAK UZERE KI KAVUSTUDA DENEBILIR.... DAVAMIZIN PESINDEN OLUMUNE DEDIK BIR KERE... COMAK SOKMAK YOK SOKTURMAK ASLA... TUM GENCLERE BOL SANS...

ÇAVUŞ !!!
efsane reis

efsane reis

MesajKonu: Geri: !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))   !!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER)) EmptyC.tesi Mart 28, 2009 8:44 pm

bizi bilen bilir kim nederse desin hiç umrumuzda değil tek marş var bu yolda dönenler oldu mum gibi sönenler ol du yar göhsüne baş koymadan vurulup ölenler oldu biz teksaslıyız değerimizi bilene şu an ******,ün ismini taşıyan tek ilçenin takımı 1 ligde oynamak yerine ne hallerde sorarım sizlere vede tek suçlu belediye başkanı gözüküyo sizlercede omu bence hayır adam elinden geleni yaptı otobüs dediler otobüs neyse konumuz siyaset değil atan atıyo icraat yok meydan boş icraatçılar nerde emanetleri gömmüş bekliyo daha ölmedik herkez iiii bile biz paşa için mapuslarda yatarken insanlar sahiplendi ben en çok ahde vefaya kızdım değer bilin bilcez dediler yinede bilmediler sorun paşa ise zaten gönlümüzde kimseye vermedik kimsede alamaz en fazla tabutum yeşil beyaz kırmızı larcivert olur bedelse ödedim ödemeyen düşünsün öyle atıp tutanlar nerde daha doğrusu nerdeymiş ben hiç göremedim yalnız abi abi diyenler sırtıma kazak örmeye çalıştı allah razı olsun bazı kardeşleriden ve tek tirüğbünde tanıdığım abim macır adnan,dan onunla normal bi sigarayı antep,e giderken 8 kişi içtik bana kardeşim diye baktığım insanlar cephe aldı neyse sahip çıkanlar dön abi dedi kıramadım döndüm bu gün maça gelirdim işim için gelemedim her şey için sağol ilker reis ferit reis yusuf reis seneye adres belli aksilik olmazssa maraton tribün güzel bi gurup bursa spor var olan sonuna kadar vardır yinede her şeyden önce vatan m.k.paşa spor ligde kalıcak ben inandımsizde inanın sevgi ve saygılarımla fatih üner

!!EFSANE REİS!! ((FATİH ÜNER))
1 sayfadaki 1 sayfası