Kirmasti Gençlik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kirmasti Gençlik

Mustafakemalpaşa Spor Taraftar Grubu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

:) :) Fıkralarımızı buradan paylaşalım. (: (:

YazarMesaj
**ÇAVUŞ**
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
**ÇAVUŞ**

Lakap : '''CAVUŞ''''

:) :)   Fıkralarımızı buradan paylaşalım. (: (: Empty
MesajKonu: :) :) Fıkralarımızı buradan paylaşalım. (: (:   :) :)   Fıkralarımızı buradan paylaşalım. (: (: EmptyPaz Şub. 15, 2009 12:31 am

Adamın teki bir bara gitmiş. Tam otururken barmen bana bir B..demeden barmen; Beklesene kardeşim sanamı bakacağım diğer muşterileremi diye terslemiş. Aradan 1-2 dakika geçmiş yine barmene barmen bana bir bira verirmisin demiş. Barmen de al lan biranı deyip masaya sertçe bardağı koymuş.
Barmen bir dakika bakarmısın demiş adam. Gene ne istiyorsun diye çıkışarak gelmiş.Adam sizinle bir iddaya girmek istiyorum demiş ne iddası demiş barmen. Bakın demiş adam; şu barın sonuna bir likör bardağı koyacağım ve oturduğum sandalyemin üstüne çıkıp bardağın içine hiç sağa sola bir damla damlatmadan işeyeceğim. Seninle 1000 dolarına iddaya girmek istiyorum demiş ve parayı çıkartıp masaya koymuş. Barmen şaşırıp kem küm ederken adam barmene; sen biraz düşün ben bir tuvalete gidip geleyim demiş. Barda oturanlar ısrarla iddaya gir iddaya gir damlatmaması sıçratmaması imkansız demişler. O sırada adam tuvaletten gelmiş ve sormuş evet iddaya giriyormusun? Barmen tamam demiş kabul ediyorum.
Adam bardağı barın sonuna koymuş, gitmiş sandalyesinin üstüne çıkmış açmış fermuarını bardakilerin üstüne, barmenin suratına, barın heryerine işemiş fermuarı kapatıp kendinden emin bir ifadeyle yerine oturmuş. Barmen kazandığı 1000 doların sevinciyle sırıtarak adamın yanına gelmiş; kaybettin kaybettin 1000 dolar kaybettin ama neden üzülmüyorsun? demiş.Adam bak demiş barmene; şu tuvaletin yanındaki gurubu görüyormusun demiş onlarla iddaya girdim dedim ki şimdi gidip şu barmenin ağzına yüzüne işeyeceğim ve barmen gülecek. Sayende 5000 dolar kazandım sağol.
http://www.feritulker.tr.gg
**ÇAVUŞ**
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
**ÇAVUŞ**

MesajKonu: Geri: :) :) Fıkralarımızı buradan paylaşalım. (: (:   :) :)   Fıkralarımızı buradan paylaşalım. (: (: EmptyPaz Şub. 15, 2009 12:32 am

kadının teki golf oynuyormus ve bir golf oynayan adamı görüp yanına gitmiş beyfendi afedersiniz ben kacıncı delikteyim diye sormus
adam ise ben 4. delkteysem siz 5. deliktesiniz demiş yani ben sizi 1 delik geriden takip ediyorum diye kadını ugurlamıs

belli bir süre sonra tekrar gelen kadın aynı seyi sormus ve adam hanımefendi ben 9. delikteysem siz 10 deliktesiniz yani bensizi 1 delik gerden takip ediyorumd erken golf oynamaları bitmiş

erkek kadının yanına gidip eyer yanlız geldiyseniz otele beraber yemek yiyebilirmiyiz demiş kadın kadın kabul etmiş derken yeme gecmişler

adam kadına ne işle mesgulsunüz diye sormus ve kadın gülmeyecekseniz sölerim demiş adam söz vermiş ve kadın ben orkid pazarlayıcsıyım deyince adam baslamıs kahkaha atmaya ve kaıdn bunun üstüne cok sinirlenmiş hani gülmeyecektiniz beyfendi demiş

adam ise yok hanım efendi ben size gülmüyorum işinize gülmüyorum ben yine sizi bir delik geriden takip ediyorum bende tuvalet kagıdı pazarlayıcısıyım
**ÇAVUŞ**
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
**ÇAVUŞ**

MesajKonu: Geri: :) :) Fıkralarımızı buradan paylaşalım. (: (:   :) :)   Fıkralarımızı buradan paylaşalım. (: (: EmptyPaz Şub. 15, 2009 12:32 am

temel bir gün temel genel eve gider,ne vereceğiz der,adam: - yerde istersen 50 yatakta istersen 200 milyon demiş.temel: - al şu 200 milyonu
adam: - demek yatakta yapacaksın.temel cevabı yapıştırır HAYIR DÖRT KERE YERDE YAPACAĞIM
**ÇAVUŞ**
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
**ÇAVUŞ**

Gelin kaynana karşılıklı oturmuşlarken
Kaynana ;
* Gelin sen daha yenisin birbirimizin huyunu suyunu oturup konuşarak anlayalım demiş...
Gelinde ;
+ Tabii anne konuşalım deyince .....
Kaynana başlamış anlatmaya...
* Aman kızım benim üç halim var onlara çok dikkat et ;
1- Saçıma gül takmışsam, neşeli olurum, her yola gelirim..
2- Kulağımın arkasına gül takmışsam havamda olmam, çok ısrarcı olma..
3- Eğer yakama gül takmışsam havamda olmam, çok ısrarcı dolaşma çok sinirli olurum.

Gelin, kaynanasının lafı bitirince başlamış lafa ;
+ Anne benim halim malim yoktur
Bacak bacak üstüne atarım
Kahvemi alır, sigaramı yakarım
Sen gülü nerene takarsan tak
Ben keyfime bakarım
**ÇAVUŞ**
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
**ÇAVUŞ**

MesajKonu: Geri: :) :) Fıkralarımızı buradan paylaşalım. (: (:   :) :)   Fıkralarımızı buradan paylaşalım. (: (: EmptyPaz Şub. 15, 2009 12:33 am

Bigün 3 tane karga bi ağacın dalınta takılıyolarmış.Aralarında biri bi cigara yapıştırakda dönelim demiş diğerleri hemen atlamış tmm olur diye.Neyse bunlar yapıştırıyo.Başlıyo dönmeye 1. tur 2.tur 3. tur derken aralarından biri dayanamıyo laap diye düşüyo yere.Bu arada bi maymunda bunları izliyo.Maymun içinden ulan banada 1-2 duman verirlermi diye geçiriyo içinden.Şansımı deneyim diyo çıkıyo ağaca.Yere düşen karganın yerine geçiyo.Tam sıra ona geçiyo ve onu atlayarak tekrar demen ediyolar.Maynun hemen atlıyo ya 1-2 dumanda bana verseniz olcak diyo.Cigara elinde olan karga hemen cvp veriyo.a... k... 2-3 duman aldın maymun oldun yine diyo
**ÇAVUŞ**
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
**ÇAVUŞ**

MesajKonu: Geri: :) :) Fıkralarımızı buradan paylaşalım. (: (:   :) :)   Fıkralarımızı buradan paylaşalım. (: (: EmptyPaz Şub. 15, 2009 12:33 am

bir adam karısı karısının kardeşi ve kaynanası haca gidiyorlar tam şeytan taşlıcakken bunlar başlarındaki görevli taşı atmadan önce en büyük günahınızı sesli söleyip öyle atacaksınız diyor
ilk kaynana
-- Allah'ım bir gun manavda muz alıyordum param yetmedi tezgah altı yaptım beni bagışla demiş ve taşı atmış
sonra karısının kardeşi
-- Allah'ım kasaptan et alıyordum param yetmedi masa altı yaptım beni affet demiş ve o da atmış taşı
adam sıra karısına gelince içinden geçirmiş ''Allah'ım nolur karım temiz çıksın'' diye karısı taşı almış ve
-- Allah'ım birgün eve icra memurları geldi evde alacak birşey yoktu onlarda beni aldı nolur beni affet demiş ve taşı atmış
adam bunun üzerine kızgınlıkla taşı almış ve
-- Allah'ım huzuruna bu kadar or.sp. ile geldim ama vallaha bilmiyordum beni affet demiş
**ÇAVUŞ**
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
**ÇAVUŞ**

uludağa giden ir otobüste gelinler ve kaynananalar karşılıklı otuuyolarmış. kısa bir süre sonra aralarında küçük bir tartışma çıkış ve buda şoförün kaza yapmasına neden olmuş. olay yerine hemen ambulns gelmiş. bütün gelinler olduğu yerde göbek atıyor bi tanesi se iki gözü iki çeşme ağlıyormuş. oradan bir görevli kaına n'oldu bacım diye sorunca kadın: kaynanamı evde unuttum cevabını vermişVery Happy
**ÇAVUŞ**
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
**ÇAVUŞ**

MesajKonu: Geri: :) :) Fıkralarımızı buradan paylaşalım. (: (:   :) :)   Fıkralarımızı buradan paylaşalım. (: (: EmptyPaz Şub. 15, 2009 12:34 am

Iki dede ile iki nine huzurevinde ayni daireyi paylasiyorlardi. Iki dede her gun pencerenin onunde, sallanan sandalyelerinde oturur, sandalyelerinde gacir gucur sallana sallana eski gunleri anlatir ve iki nineyle hic ilgilenmezlerdi. Iki ninede onlarin dikkatlerini cekmek icin yapmadik sey birakmazlardi. Ama ihtiyar delikanlilarda durumun farkindaydilar. Bir gun gene hersey ayni şekildeyken, ninelerden biri otekine

-Bak simdi der ikisinide sandalyelerinden nasil firlatiyorum, ikiside arkama takilacaklar. der. Oteki ninenin saskin bakislari arasinda çırıl çıplak soyunur ve sandalyelerinde sallanmakta olan dedelerin onunden gecer.İhtiyarlarin biri otekine sorar

-Bugun ne giymisti farkina varabildinmi?

Öteki cevap verir:

-Vallahi ne giydiginin pek farkina varamadim ama, her ne idiyse de acaip utu gerekli demiş
**ÇAVUŞ**
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
**ÇAVUŞ**

MesajKonu: Geri: :) :) Fıkralarımızı buradan paylaşalım. (: (:   :) :)   Fıkralarımızı buradan paylaşalım. (: (: EmptyPtsi Şub. 16, 2009 9:03 pm

Fransız, İngiliz, Alman, Rus, İranlı, Holandalı, bir de bizim Temel barda sohbet ederlerken sıra gelmiş
memleketlerini övmeye..

İngiliz,
"Arkadaslar. ." demiş "Bizim biramız cok meşhurdur.. içmeye kıyamazsınız

Fransız hemen girmis konuya
"Bizim kızlarımız meşhurdur.." demiş, "öpmeye kıyamazsınız"

Alman içini cekip " Hey gidi memleketim.. " demiş,
"Biz öyle arabalar üretiriz ki binmege doyamazsınız. ."

Holandalı hemen atılmış, "Evlerimiz.. " demiş,
"Bizim dünya şirini evlerimiz meşhurdur.."

Bizim en meşhur şeyimiz KGB'dir.." demiş Rus,
"Dünyanın bir ucunda sinek havalansa haberdardır ! ..

Sıra ona gelince İranli ya
" Halılarımız. ." demiş, "Yumuşacıktır ve çok meşhurdur.."

Sonra hepsi birden suskun oturan Temele dönmüşler..
Sakin sakin bakmış onlara ve gülerek baslamış söylemeye..

"Bizim delikanlılarımız meşhurdur.

Öyle ki ;

Alır Fransızın kızını , içer ingilizin birasını , Atar Almanın arabasına ,
Götürür Holandalının evine , Yatırır iran halısının üzerine , Degil kocasının,
KGB'nin bile ruhu duymaz.."

:) :) Fıkralarımızı buradan paylaşalım. (: (:
1 sayfadaki 1 sayfası